پوشه کار با نام مدرسه

امروز با شما هستیم با معرفی محصولی جدید از فروشگاه اینترنتی پیکادو

تولید کننده برتر پوشه کار ابتدایی

هم اکنون شما کاربران فهیم سایت پیکادو میتوانید

جهت سفارش پوشه کار ابتدایی

اقدام به سفارش پوشه کار با درج نام مدرسه بر روی پوشه نمایید

 

حداقل تعداد قابل سفارش پوشه کار برای مدرسه چند عدد میباشد؟

 

حداقل سفارش پوشه کار با درج نام مدرسه 100 عدد میباشد. اما شما میتوانید برای اولین سفارش خود از 50 عدد هم نزد ما سفارش دهید در واقع ما تعداد اولیه را برای تست کیفیت محصولات خود نزد مشتریان کاهش دادیم تا با خیال راحتتری مشتری بتواند سفارش خود را نهایی و پوشه کار با لوگو اختصاصی خود را دریافت کند.

 

پوشه کار برای مدرسه با سایرین چه تفاوتی دارد؟

ما نام مدرسه شما را به همراه سایر موارد دلخواه بر روی پوشه به صورت طلاکوب درج میکنیم و شما میتوانید در طرح و نقش نهایی نظر خود را به هر صورتی که دوست دارید با توافق طراحان بر روی محصول اعمال کنید و تا زمانی که به تایید نهایی شما رسید آن محصول را برای شما در سریع ترین زمان ممکن چاپ و ارسال میکنیم.

 

هزینه پوشه کار برای مدرسه به چه صورتی میباشد ؟

در این سفارش شما صرفا هزینه تمام شده درج نام و قالب را می پردازید و سودی شرکت پیکادو دریافت نمیکند. در واقع با مشخص نمودن هزینه درج نام و قالب به صورت دقیق شما میتوانید در انتخاب خود دقت لازم را به خرج دهید تا محصولی که باب میل شماست نهایی شود.

 

قیمت پوشه کار برای مدرسه چقدر است ؟

قیمت پوشه کار طلاکوب شده 50000 تومان میباشد که مابتفاوت در فاکتور نهایی شما لحاظ میشود. البته لازم به ذکره پوشه کار هایی که بدون لیبل یا همان نام مدرسه میباشند به مراتب قیمتی پایین تر دارند که شما میتوانید از سایت پیکادو نوع ساده آن را سفارش دهید باید گفت در حدود 1000 تا 5000 تومان تفاوت قیمتی دارند.

 

 

 

سفارش پوشه کار طلاکوب

 

 

 

 

قبلی
کتاب همه میتونن زرنگ باشن
بعد
چه پوشه کاری خریداری کنیم ؟

پست های مرتبط

نظرتان را بنویسید