لوازم التحریر مهدکودک

پکیج لوازم آموزشی و لوازم التحریر مهدکودک ، آمادگی و ابتدایی

تمام جوایز ، لوازم آموزشی و لوازم التحریر

مدارس ، مهدکودک و آمادگی

شما را تامین میکنیم!

خرید محصولات به صورت پکیج سفارشی

 با امکان حذف و اضافه تک تک موارد توسط خانواده ها یا معلمان

ارائه صفحه مخصوص  محصولات انتخابی مدیر مدرسه یا مهد کودک

همیشه مدارس و مهدکودک های زیادی برای تامین محصولات مورد نیاز آموزشی و لوازم التحریر خود به ما مراجعه میکنند و با ارائه لیستی دلخواه خودشان خود به صورت کلی برای دانش آموزان خرید را انجام میدهند و یا خانواده ها را برای خرید به ما هدایت میکنند اکنون بستری فراهم کردیم شما به صورت اینترنتی خیلی راحت خریدتان را انجام دهید.

درصد تخفیف برای مدیر مدرسه یا معلمان

ما پنلی را در اختیار مدیر مدرسه یا مهدکودک قرار میدهیم که از طریق آن از میزان خرید خانواده ها مطلع میشوند و همچنین درصد تخفیفی که فروشگاه با آنها توافق کرده است را هم در پنل محاسبه شده و میتوانند خیلی راحت برداشت کنند.

انتخاب تک تک موارد پکیج توسط خانواده

خانواده ها برای خرید میتوانند از میان محصولاتی که مدیر مدرسه و یا مهدکودک برای کودک در نظر گرفته است ، مواردی که در منزل موجود دارند را حذف کنند و همچنین امکان انتخاب و مشاهده تنوع رنگی بالا برای بسیاری از محصولات را هم دارند .

خرید آسان
و بی دردسر

از دیگر مزیت های این روش این است شما در منزل خودتان با آرامش و بی دردسر در هرزمان از 24 ساعت که دلتان خواست خرید را انجام میدهید و خود را از هزینه بنزین ، پارکینگ ، کرایه رفت و آمد ، زمانی که در ترافیک مسیر و شلوغی فروشگاه از دست میدهید راحت میکنید.

همیشه درگیر تهیه لوازم آموزشی مدرسه هستید ؟

ما در شرکت پیکادو سالهای سال است در ارائه محصولات آموزشی و لوازم التحریر تخصص داریم و نیاز معلمان ، مدیران و مدارس زیادی را در اقصی نقاط ایران تامین کرده ایم.

اگر مدیر مدرسه و یا مهدکودک هستید ، دغدغه شما چیست؟

  • جنس باب میل شما برای بچه ها در نظر گرفته شود.
  • کیفیت محصولاتی که انتخاب میکنید درجه یک باشد.
  • قیمت محصولاتی که مدنظر دارید مناسب باشد تا خانواده ها اعتراضی نکنند.
  • محصولات در زمان دلخواه و خیلی سریع به دست مدرسه یا خانواده ها برسد.
  • محصولات قبل از ارسال دقیقا چک شود و هیچ گونه ایرادی نداشته باشد.
  • حاشیه سود مدرسه بعد از هر خرید خانواده مشخص و خیلی سریع تسویه شود.

ما در سایت پیکادو به شما تضمین و تعهد میدهیم تمام موارد بالا به طور 100% اجرا شود.

پکیج شامل چه مواردی میتواند باشد ؟

محتویات پکیج مطابق با سلیقه شماست هرآنچه شما بخواهید در لیست تامین میکنیم

انواع لوازم التحریر

لوازم التحریر دارای تنوع بسیار زیادی است و شما میتوانید از میان دنیایی از نوشت افزار بهترین و مناسب ترین گزینه ها را برای خود انتخاب کنید از مداد ، پاکن ، تراش ، مداد شمعی ، گواش ، مقوای فابریانا و …

انواع لوازم آموزشی

لوازم آموزشی جزو مهم ترین قسمت لیست هر مدرسه ای میباشد که باید با نظر و کارشناسی معلم کلاس ترجیحا انتخاب شود مانند چینه ، چوب خط ، چرتکه ، کارت جدول ضرب و…

انواع بازی فکری

بازی فکری هم یکی از گزینه های جذابی است که شما میتوانید برای کودکان و دانش آموزان خود در لیست اعلام کنید مانند : بازی فکری تانگو ، مکعب روبیک ، شطرنج ، اتلو ، بازی لپف و…

انواع کتاب

برخی از مدارس در کنار لوازم التحریری که برای دانش آموزان خود تهیه میکنند تمایل دارند یک یا چند جلد کتاب هم برای آن هادر نظر بگیرند و ما میتوانیم با توجه به بودجه برای شما گزینه های زیادی را مطرح کنیم.

مراحل تعریف یک پکیج برای مدرسه شما

1- تماس با ما و دریافت مشاوره اولیه

شما از همین الان میتوانید با ما تماس بگیرید و لیست پیشنهادی خود را اعلام کنید و از کارشناسان ما مشاوره رایگان برای لیست خود دریافت کنید .

2- نهایی سازی لیست محصولات شما

اکنون شما لیست خود را با ما نهایی میکنید و با شما بر سر تک تک محصولات ، کیفیت آنها و تحویل سریع توافق میکنیم و همکاری خود را شروع میکنیم.

3- دریافت آدرس اختصاصی صفحه شما

ما نام مدرسه شما را با عنوان ” لیست محصولات مدرسه” در صفحه اول سایت قرار میدهیم و همچنین به شما آدرس صفحه اختصاصی محصولات را میدهیم و میتوانید خود مستقیما خرید را انجام دهید و یا آن را به خانواده ها بدهید تا خریدشان را از میان محصولات پیشنهادی شما انجام دهند.

4- تسویه حساب سود و تخفیف مدرسه شما

در مرحله آخر شما میتوانید سود خود را در پنلی که به شما میدهیم مشاهده کنید و هرزمان بخواهید با زدن یک کلیک مبلغ به حساب شما واریز میگردد.

سوالات متداول شما

اگر لیست مشخصی مد نظر نداشته باشیم ، شما لیست پیشنهادی دارید ؟

بله ، ما دارای لیست های پیشنهادی هستیم که میتوانیم چندین لیست در اختیار شما قرار دهیم. همچنین میتوانیم لیست هایی را بر اساس بودجه مورد نظر شما به شما پیشنهاد دهیم.

خانواده ها امکان حذف و اضافه در لیست را دارند؟

ما کل لیست انتخابی شما را برای خانواده ها همراه با جزئیات و امکان حق انتخاب رنگ محصولات نمایش میدهیم آنها میتوانند از میان محصولات آنهایی را که از قبل دارند حذف کنند و اگر محصولی را به تعداد بیشتری میخواهند اضافه کنند.

پرداخت هزینه به چه صورت است ؟

اگر خود شما به عنوان مدیر یا معلم مدرسه بخواهید برای کل دانش آموزان یکجا خرید کنید میتوانید به صورت آنلاین سفارش و پرداخت کنید و اگر خانواده ها به صورت انفرادی برای فرزندانشان بخواهند خرید کنند باز هم به همین ترتیب وارد سایت میشوند و سفارش خود را ثبت و پرداخت را انجام میدهند.

درصد سودی که به معلم و مدیر برای مدرسه میدهید چقدر است ؟

این مورد تماما بستگی به حجم سفارش شما و میزان خرید دارد اما عموما سود خوبی نصیب شما خواهد شد.

سود تعلق گرفته به مدرسه چطور پرداخت میشود؟

بعد از پایان یافتن هر سفارش و یا تمام سفارش های یک کلاس یا مدرسه شما ، تماما با یک کلیک به حساب شما واریز میگردد.

از خرید اینترنتی میترسم چطور به شما اعتماد کنیم؟

سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره و نماد ساماندهی وزارت ارشاد و درگاه پرداخت معتبر زرین پال میباشد. اما اگر باز هم نگران هستید مشکلی نیست ما برای جلب اعتماد شما امکان خرید به صورت حضوری در تهران و ساری را فراهم کردیم.

لطفا اطلاعات خود را وارد کنید!

یا میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید!

 09113536829

قبلی
انواع جایزه مدارس
بعد
انواع تن پوش ، لباس عروسکی ، لباس نمایش و لباس حیوانات کودکان

پست های مرتبط

نظرتان را بنویسید